Tempus zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane przez Dragon Legion

Warsztaty tworzenia przygód RPG w Islandii

Wyjazd będzie mieszanką warsztatów i sesji RPG podczas których dowiesz się więcej o tworzeniu przygód RPG. Skupimy się na tworzeniu na potrzeby realizowanego przez Dragon Legion, mrocznego settingu fantasy Nexor. Jeśli interesuje Cię projektowanie i testowanie przygód oraz tworzenie i publikacja gier fabularnych, to wydarzenie jest dla Ciebie! Zapraszamy graczy i mistrzów gry posiadających przynajmniej minimalne doświadczenie z RPG. Wspólnie z młodymi ludźmi z całej Europy weźmiesz udział w niezapomnianych warsztatach!

🗓 Data: 2 – 11 września 2022

🎲 Chęć do zdobycia lub poprawy swoich umiejętności projektowania przygód RPG

🇬🇧 Obowiązkowa znajomość j. angielskiego

❗️Limit wieku: 18-30

💲 Koszt: 50 euro

👥 Zgłoszenia tylko za pomocą formularza na stronie Dragon Legion! Liczba miejsc ograniczona!

O akceptacji bądź odrzuceniu zgłoszenia powiadomimy wszystkich chętnych drogą mailową.

DATA I MIEJSCE

Wydarzenie odbędzie się w dniach: 3 – 10 września 2022. Pamiętaj, aby zarezerwować po jednym dniu na podróż przed (2 września) i po wydarzeniu (11 września) – zachowaj te dni wolne!

Wydarzenie odbędzie się na odludziu w południowej Islandii w pobliżu miejscowości Selfoss.

CZY POTRZEBUJĘ MIEĆ DOŚWIADCZENIE Z RPG?

Tak, znajomość gier fabularnych jest wymagana. Nie jest jednak wymagane żadne doświadczenie w projektowaniu gier ani pisaniu przygód RPG.

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM?

Powinieneś mieć co najmniej 18 lat i nie więcej niż 30 lat. Wymagamy również pełnego zaszczepienia. Akceptujemy tylko uczestników z: Islandii, Czech, Finlandii, Niemiec, Grecji, Holandii, Polski i Rumunii. Wszystkie wnioski zostaną przeanalizowane i ocenione przez zespół koordynujący. Zostaną wybrane najlepsze wnioski, a zarówno zaakceptowani, jak i odrzuceni kandydaci zostaną powiadomieni drogą mailową. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do momentu zapełnienia wszystkich miejsc, więc wcześniejsze zgłoszenia zapewniają przewagę.

ZWIEDZANIE I CZAS WOLNY

Podczas imprezy spędzimy trochę czasu na świeżym powietrzu, odwiedzając miejsca, które mogą zainspirować nas fantastyczną przyrodą Islandii. Oczekujemy punktualności w zjawianiu się na warsztaty i sesje, będzie też mnóstwo czasu na relaks i sen (jednak jesteś odpowiedzialny za wystarczającą ilość własnego snu!). Będziemy mieli również do dyspozycji jeden dzień wolny, który możesz wykorzystać dowolnie – na samodzielne zwiedzanie Islandii lub na odpoczynek i regenerację sił.

W CENIE WYJAZDU ZAWIERA SIĘ:

  • Przelot na miejsce i z powrotem (z powodu ograniczonego budżetu może to być oddalone lotnisko). Dostanie się na lotnisko przed wyjazdem we własnym zakresie.
  • Noclegi w Islandii
  • Jedzenie i napoje
  • Opłaty za wstęp do miejsc, które wspólnie odwiedzamy
  • Transport na terenie Islandii

FINANSOWANIE

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Erasmus+ Unii Europejskiej, który wspiera wymianę międzykulturową młodych ludzi. Dzięki temu pokrywamy większość kosztów podróży i zakwaterowania uczestników.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wydarzenia, pisz na: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na: https://www.dragon-legion.com/ i https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Zapraszamy na warsztaty tworzenia przygód na Islandii!

Dragon Legion