Back to Top
 

Rekrutacja

Rekrutacja do SMG Tempus

Znasz się na mistrzowaniu sesji? Chcesz współtworzyć obozy RPG Caerbannog?! Jeśli jesteś ogarniętym człowiekiem i dobrym mistrzem gry, wyślij nam swoje zgłoszenie!

Załącz w nim następujące informacje:

 1. CV, choćby było krótkie.
 2. List motywacyjny, w którym uzasadnisz, dlaczego chcesz do nas dołączyć, co wniesiesz do ekipy, jak wiele czasu możesz poświęcić oraz jakie jest twoje doświadczenie z fantastyką i RPG. Nie interesują nas generyczne formułki, a uzupełnienie tego, czego nie widać w CV.
 3. Informacje kontaktowe i miasto, w którym mieszkasz/można cię najczęściej zastać, oraz info, czy masz prawo jazdy i własny samochód.
 4. (opcjonalnie) Portfolio z twoimi osiągnięciami, czy będą to grafiki, czy teksty, czy muzyka, czy inne twórcze dzieła. Pochwal się.
 5. (opcjonalnie, dla byłych uczestników) Informację na których turnusach obozu Caerbannog i z którymi MG grałeś/grałaś.
 6. Ponadto musisz mieć ukończone 18 lat życia i pewność, że nie planujesz już więcej jechać na obozy RPG Caerbannog jako uczestnik. Zapoznaj się też z naszym Statutem!
 7. Dołącz także niezbędne oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”. Zgłoszenia bez tego oświadczenia nie będą rozpatrywane! Dane osobowe potrzebne są tylko na potrzeby rekrutacji i nie będą wykorzystywane w innych celach, ani przekazywane podmiotom lub osobom trzecim.

Wymagamy dodatkowo

Aby pojechać na obóz jako kadrowicz, wymagamy dodatkowo:

 • Przeprowadzenia przed każdym kolejnym sezonem sesji kwalifikującej na obóz (zwłaszcza, jeśli chętnych MG będzie więcej, niż miejsc).
 • Zaliczenia testu z wiedzy o systemie Caerbannog (przysługuje jedno podejście na sezon).

Organizator obozów, Biuro Podróży i Turystyki Almatur Katowice wymaga dodatkowo:

 • Posiadania uprawnień wychowawcy wypoczynku obozowego/kolonijnego.
 • Posiadania zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

Wyślij zgłoszenie

Wyślij swoje zgłoszenie na adres smgtempus@gmail.com, a my z pewnością się mu przyjrzymy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko wybranym kandydatom.

Zaakceptowanie zgłoszenia oznacza możliwość przystąpienia do sesji rekrutacyjnej. Myśl o niej jako o rozmowie kwalifikacyjnej. Sesję rekrutacyjną należy przeprowadzić w systemie Caerbannog – powoli nam to też sprawdzić twoją znajomość systemu. Przysługuje jedno podejście do sesji rekrutacyjnej na sezon. Termin będzie ustalony indywidualnie. Na zgłoszenia w danym sezonie czekamy zazwyczaj do końca roku!

Pomyślne ukończenie sesji rekrutacyjnej oznacza przyjęcie w poczet kadry mistrzów gry Caerbannog i członkostwo w Stowarzyszeniu Mistrzów Gry Tempus. Członkostwo gwarantuje dostęp do materiałów o świecie, korzystania ze sprzętu (w miarę jego dostępności) oraz organizowania oficjalnych wydarzeń, LARPów, sesji czy prelekcji na konwentach. Umożliwia też udział w specjalnych, zamkniętych spotkaniach i zjazdach członków Tempusa.