Back to Top
 

SMG Tempus

O Tempusie

Naszą misją jest dotrzeć z ideą gier fabularnych do jak najszerszego grona odbiorców, przede wszystkim zaś do dzieci i młodzieży. Sami twórcy i założyciele Tempusa zaczynali kiedyś jako początkujący gracze RPG na obozach i tam poznali wielu innych ludzi, którzy dzielili tę samą pasję. Dzięki tym znajomościom i przyjaźniom powstała grupa otwartych i doświadczonych fanów gier fabularnych, która postanowiła w 2010 roku stworzyć swój własny system i obozy RPG.

W 2012 roku odbyły się pierwsze turnusy Obozu RPG Caerbannog, realizowane przy współpracy z Biurem Podróży i Turystyki Almatur Katowice. Z roku na rok zyskując na popularności, obozy stały się miejscem, na którym swoje pierwsze kroki w grach fabularnych stawia mnóstwo młodych ludzi, z których wielu później trafiło do Tempusa i stanowi obecną kadrę obozów.

Nasza działalność w Tempusie opiera się dobrowolną, nieodpłatną pracę każdego z członków stowarzyszenia. Każdy z nas poświęca swój wolny czas, aby realizować swoją pasję, rozwijać system Caerbannog i promować gry fabularne oraz realizować obozy RPG. Zadaniem Tempusa jest pozyskiwanie nowych doświadczonych mistrzów gry, trzymanie pieczy nad wszystkimi projektami i współpraca z organizatorem obozu. Więcej szczegółów na temat organizacji stowarzyszenia można znaleźć w jego Statucie. Jeśli tak jak my uważasz, że system RPG Caerbannog jest wart rozwijania i wydania, dołącz do nas!

Tempus często pojawia się na różnych polskich konwentach w charakterze twórców programu i prelegentów, opowiadając o swoich doświadczeniach w pracy na obozie, tworzeniu systemu i aktualnych trendach w grach fabularnych.