Program obozów

Podczas letnich obozów RPG Caerbannog będziemy realizować następujące punkty programu:

Sesje RPG

Separator image

Większość czasu na obozie poświęcimy na sesje gier fabularnych w systemie Caerbannog, podczas których wcielisz się w swoją postać i wraz z koleżankami i kolegami z drużyny przeżyjecie wspólnie niesamowite przygody. Niczym we Władcy Pierścieni, na obozie oferujemy Ci całą kampanię, na którą składa się ponad 40 godzin sesji RPG. Aby zapewnić najwyższą jakość i przyjemność z gry, drużyny będą liczyć maksymalnie sześciu graczy na jednego członka kadry – mistrza gry.

Spodziewaj się:

 • Minimum 40 godzin sesji!
 • Najwyżej 6 graczy na jednego MG!
 • Ciekawej kampanii w systemie Caerbannog!

LARPy

Separator image

Gry fabularne to nie tylko sesje i tworzenie opowieści w wyobraźni. To także teatr improwizacji, gdzie gra się ruchem, słowem, a także rekwizytami i przebraniami, których dużym wyborem dysponujemy. To tak, jakby przejść przez szafę i na parę godzin odwiedzić Narnię. Podczas LARPa odegrasz swoją postać na żywo, wraz ze wszystkimi pozostałymi uczestnikami obozu, a każdy będzie miał istotny wpływ na fabułę świata Caerbannog!

Spodziewaj się:

 • Wielu questów i ciekawych postaci niezależnych!
 • Mnóstwa strojów do wyboru!
 • Fabuły LARPa, która wpłynie na lost świata Caerbannog!

Planszówki

Separator image

Gry planszowe i karciane zapewnią nam relaks i rozrywkę w przerwach między innymi punktami programu. Doskonale też służą integracji i budowaniu więzi w drużynie. Do wyboru będziemy mieć dziesiątki tytułów, zarówno klasyki, jak i nowe gry pełne szalonych zasad. Zagraj z nami w Rising Sun, Arkham Horror, Chaos w Starym Świecie, Neuroshimę, Osadników z Catanu, 7 Cudów Świata, Dixit, Bang, Szalone Zegarki, Fotosyntezę i wiele, wiele innych.

Spodziewaj się:

 • Szybkich i lekkich planszówek w sam raz na krótką rozgrywkę!
 • Dużych i złożonych tytułów na wiele godzin gry!
 • Gier nowych, jak i klasyków!

Otulinowce

Separator image

Obóz RPG to nie tylko wyobraźnia i pokarm dla umysłu, to także rozwój ciała. Zażyjemy sporo ruchu na świeżym powietrzu, wykorzystując otulinowce – miękkie rekwizyty służące do szermierki. Niczym Piraci z Karaibów albo Wikingowie stoczymy wielkie bitwy, rozegramy scenariusze przejęcia flagi i Juggera, a także stoczymy honorowe pojedynki. Wszystko to zapewni nam świetny trening i dużo emocji!

Spodziewaj się:

 • Zażyj trochę ruchu i oczyść umysł przed sesją!
 • Weź udział w wielkiej bitwie całego obozu!
 • Przygotuj swoje umiejętności pojedynkowania się na LARPa!
(opcjonalne)

Zajęcia łucznicze

Separator image

W zależności od preferencji uczestników realizujemy też dodatkowe punkty programu. Jednym z takich punktów są zajęcia łucznicze, podczas których dowiesz się, jak bezpiecznie strzelać z łuku. Ćwicz swoje umiejętności Robin Hooda czy Legolasa i wykorzystaj je później w praktyce, na przykład podczas turnieju łuczniczego odbywającego się w ramach LARPa.

(opcjonalne)

Prelekcje

Separator image

Weź udział w prelekcjach na temat świata i mechaniki systemu Caerbannog, podyskutuj z nami na temat twoich pomysłów, posłuchaj naszych planów i dowiedz się więcej o RPGach. Prelekcje na temat systemu Caerbannog i szeroko pojętej fantastyki są bardzo przydatne przy tworzeniu i odgrywaniu postaci, także na LARPach!

(opcjonalne)

Warsztaty

Separator image

Weź udział w warsztatach improwizacji inspirowanych takimi programami, jak Whose Line Is It Anyway (I kto to mówi?), pomagające odnaleźć się i aktywnie działać podczas sesji i LARPów, a dodatkowo zapewniają mnóstwo zabawy i śmiechu! A może wolisz warsztaty z odgrywania postaci? Albo z tworzenia strojów LARPowych? Na obozie RPG Caerbannog z pewnością nauczysz się czegoś nowego!

(opcjonalne)

Projekcje filmów

Separator image

Obejrzyj filmy związane z fantastyką i grami fabularnymi! Istnieje wiele wspaniałych produkcji, które pokazują, czym są RPGi, a także pozwalają czerpać inspirację do tworzenia własnych postaci i fabuł. Jeśli po całym dniu przygód będziemy mieli ochotę na chwilę relakcu, a za oknem pogoda nie będzie dopisywać, obejrzenie jednego z nich pozwoli nam zebrać siły i pomysły na kolejny dzień.

(opcjonalne)

Gra strategiczna

Separator image

Podczas niektórych turnusów odbywać się będzie obozowa gra strategiczna, równie zdradziecka, co Gra o Tron. Wcielisz się w niej w generała lub dyplomatę jednej ze stron i spróbujesz zapewnić swojej frakcji zwycięstwo! Konsekwencje takiej rozgrywki będą przekładać się na historię świata Caerbannog, mogą także wpłynąć na fabułę twoich sesji!