Back to Top

Tempus zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane przez Dragon Legion

Warsztaty dla Mistrzów Gry na Malcie!

SMG Tempus ma przyjemność zaprosić na kolejne wydarzenie (po wyjeździe konwentowym na Islandię i wyjeździe dla graczy do Estonii) organizowane przez Dragon Legion – Warsztaty dla Mistrzów Gry na Malcie.

Podstawowe informacje:

🗓 Data 5-14 listopada 2021 (już za niecały miesiąc!)

🎲 Chęć do grania w RPG i nabycia lepszych umiejętności mistrzowania wymagana

🇬🇧 Obowiązkowa znajomość j. angielskiego

❗️Minimum 18 lat. Brak górnego limitu wieku!

💲 Koszt: 50 euro (w tym przelot, zakwaterowanie, wyżywienie)

Wydarzenie odbędzie się na położonej obok Malty, pięknej wyspie Gozo. Do wzięcia udziału nie potrzebne jest wielkie doświadczenie w prowadzeniu sesji – najważniejsza jest chęć rozwijania się jako mistrz gry i realizacji zajęć warsztatowych z innymi uczestnikami wydarzenia z całej Europy! A poza Polską, w wydarzeniu wezmą udział Szwedzi, Irlandczycy, Niemcy, Finowie, Estończycy i Maltańczycy.

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Erasmus+ Unii Europejskiej, który wspiera wymianę międzykulturową młodzieży. Pozwala to pokryć większość kosztów podróży i zakwaterowania uczestników. Organizatorami wydarzenia są aktywni członkowie ogólnoeuropejskiego stowarzyszenia graczy i mistrzów gry Dragon Legion. To młodzi ludzie zainteresowani wymianą kulturalną, tworzeniem innowacyjnych wydarzeń oraz grami fabularnymi. Wszyscy są wolontariuszami, którzy organizują takie wyjazdy w wolnym czasie.

Aby poznać więcej szczegółów wydarzenia, zapraszamy na stronę https://www.dragon-legion.com/gd-event-prehistoric-malta/ – warunkiem udziału jest wypełnienie formularza online. Na zgłoszenia czekamy do 17 października! Następnie w przeciągu paru dni damy znać osobom, których zgłoszenia zostały przyjęte – ze względu na limit miejsc musimy przeprowadzić selekcję kandydatów.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wyjazdu, pisz na nasz mail kontaktowy: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na ich stronie internetowej: https://www.dragon-legion.com/ i na ich FB: https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Zapraszamy na Warsztaty dla Mistrzów Gry na Malcie!

Dragon Legion
Udostępnij
SMG Tempus