Tempus zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane przez Dragon Legion

Warsztaty dla Mistrzów Gry na Malcie!

SMG Tempus ma przyjemność zaprosić na kolejne wydarzenie (po wyjeździe konwentowym na Islandię i wyjeździe dla graczy do Estonii) organizowane przez Dragon Legion – Warsztaty dla Mistrzów Gry na Malcie.

Podstawowe informacje:

🗓 Data 5-14 listopada 2021 (już za niecały miesiąc!)

🎲 Chęć do grania w RPG i nabycia lepszych umiejętności mistrzowania wymagana

🇬🇧 Obowiązkowa znajomość j. angielskiego

❗️Minimum 18 lat. Brak górnego limitu wieku!

💲 Koszt: 50 euro (w tym przelot, zakwaterowanie, wyżywienie)

Wydarzenie odbędzie się na położonej obok Malty, pięknej wyspie Gozo. Do wzięcia udziału nie potrzebne jest wielkie doświadczenie w prowadzeniu sesji – najważniejsza jest chęć rozwijania się jako mistrz gry i realizacji zajęć warsztatowych z innymi uczestnikami wydarzenia z całej Europy! A poza Polską, w wydarzeniu wezmą udział Szwedzi, Irlandczycy, Niemcy, Finowie, Estończycy i Maltańczycy.

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Erasmus+ Unii Europejskiej, który wspiera wymianę międzykulturową młodzieży. Pozwala to pokryć większość kosztów podróży i zakwaterowania uczestników. Organizatorami wydarzenia są aktywni członkowie ogólnoeuropejskiego stowarzyszenia graczy i mistrzów gry Dragon Legion. To młodzi ludzie zainteresowani wymianą kulturalną, tworzeniem innowacyjnych wydarzeń oraz grami fabularnymi. Wszyscy są wolontariuszami, którzy organizują takie wyjazdy w wolnym czasie.

Aby poznać więcej szczegółów wydarzenia, zapraszamy na stronę https://www.dragon-legion.com/gd-event-prehistoric-malta/ – warunkiem udziału jest wypełnienie formularza online. Na zgłoszenia czekamy do 17 października! Następnie w przeciągu paru dni damy znać osobom, których zgłoszenia zostały przyjęte – ze względu na limit miejsc musimy przeprowadzić selekcję kandydatów.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wyjazdu, pisz na nasz mail kontaktowy: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na ich stronie internetowej: https://www.dragon-legion.com/ i na ich FB: https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Zapraszamy na Warsztaty dla Mistrzów Gry na Malcie!

Dragon Legion