Tempus zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane przez Dragon Legion

Warsztaty dla MG w Finlandii

Zapraszamy aspirujących i doświadczonych mistrzów gry na warsztaty w Finlandii! W miejscowości Hyvärilä malowniczo położonej nad jeziorem Pielinen w Północnej Karelii dołączysz do fanów gier fabularnych z całej Europy. Wspólnie weźmiecie udział w prelekcjach na temat prowadzenia sesji RPG oraz w pracach nad światami, systemami i przygodami RPG!

🗓 Data: 4 – 13 maja 2022

🎲 Chęć do zdobycia lub poprawy swoich umiejętności MG wymagana

🇬🇧 Obowiązkowa znajomość j. angielskiego

❗️Limit wieku: 18+

💲 Koszt: 50 euro

👥 Zgłoszenia tylko za pomocą formularza na stronie Dragon Legion! Liczba miejsc ograniczona!

O akceptacji bądź odrzuceniu zgłoszenia powiadomimy wszystkich chętnych drogą mailową.

DATA I MIEJSCE

Wydarzenie odbędzie się w dniach: 5 – 12 maja 2022. Pamiętaj, aby zarezerwować po jednym dniu na podróż przed (4 maja) i po wydarzeniu (13 maja) – zachowaj te dni wolne!

Wydarzenie odbędzie się w miejscowości Hyvärilä, w Hyvärilä – Youth and Holiday Centre (zobacz na mapie).

CZY POTRZEBUJĘ MIEĆ DOŚWIADCZENIE Z RPG?

Zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie grali nigdy w gry fabularne. Wystarczy odpowiednie nastawienie i chęć spróbowania czegoś nowego. Podczas warsztatów coś dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i doświadczeni mistrzowie gry.

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM?

Wymagamy co najmniej 18 lat. Ze względu na obecne ograniczenia COVID-19 wymagamy również pełnego zaszczepienia. W wydarzeniu wezmą udział tylko uczestnicy z: Finlandii, Danii, Niemiec, Polski, Hiszpanii i Szwecji. Wszystkie zgłoszenia zostaną przeanalizowane i ocenione przez organizatorów. Zostaną wybrane najlepsze zgłoszenia i powiadomieni zostaną zarówno przyjęci, jak i odrzuceni kandydaci. Formularz będzie dostępny do momentu zapełnienia wszystkich miejsc, więc zachęcamy do jak najszybszej decyzji.

ZWIEDZANIE I CZAS WOLNY

Podczas imprezy spędzimy trochę czasu na świeżym powietrzu, zwiedzając fantastyczną przyrodę wiejskiej Finlandii. Oczekujemy, że wszyscy uczestnicy będą punktualnie stawiać się na warsztaty, ale będziemy mieli też mnóstwo czasu na relaks i sen.

W CENIE WYJAZDU ZAWIERA SIĘ:

  • Przelot na miejsce i z powrotem (może nie być z najbliższego lotniska, ponieważ mamy ograniczony budżet). Dostanie się na lotnisko przed wyjazdem we własnym zakresie.
  • Noclegi w Finlandii
  • Jedzenie i napoje
  • Opłaty za wstęp do miejsc, które wspólnie odwiedzamy
  • Transport na terenie Finlandii

FINANSOWANIE

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Erasmus+ Unii Europejskiej, który wspiera wymianę międzykulturową młodych ludzi. Dzięki temu pokrywamy większość kosztów podróży i zakwaterowania uczestników.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wydarzenia, pisz na: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na: https://www.dragon-legion.com/ i https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Zapraszamy na wspólne treningi mistrzów gry w Finlandii!

Dragon Legion