Tempus ma przyjemność ogłosić swoją współpracę z Dragon Legion

RPGowy wyjazd na Islandię

Gdy w 2018 roku miałem przyjemność promować premierę Detektywa podczas targów Essen Spiel, natknąłem się na stoisko organizacji Dragon Legion. Od razu wzbudziło to moje zainteresowanie, chociaż nie miałem pojęcia, o co może chodzić.

Ras, szef Dragon Legion, szybko wszystko wyjaśnił. Dragon Legion to międzynarodowa organizacja zrzeszająca RPGowych mistrzów gry i graczy, która organizuje eventy i wyjazdy, a także tworzy własne światy fantasy i inne około-RPGowe inicjatywy. Jest więc europejskim odpowiednikiem Tempusa.

I dzisiaj, w imieniu SMG Tempus, mam przyjemność oficjalnie ogłosić współpracę pomiędzy Dragon Legion a Tempusem. Pierwszym efektem tej współpracy będzie organizacja RPGowego wyjazdu na Islandię, na który chcemy was serdecznie zaprosić. Wyprawa odbędzie się w dniach 7-15 września 2019 (plus minus jeden dzień na przelot itp.). RPGowe doświadczenie nie jest wymagane!

Dragon Legion

Zapraszamy wszystkich fanów RPGów, graczy i mistrzów gry, którzy są obywatelami Polski w wieku 18-30 lat, biegle posługują się językiem angielskim i chcą przeżyć niesamowitą przygodą w swojej wyobraźni, jednocześnie podróżując po prawdziwej krainie fantasy, jaką jest Islandia.

Aby się zgłosić i poznać więcej szczegółów wyjazdu zapraszam na tę stronę: https://2019-application-con-cce-gdt-iceland.dragon-legion.com/ Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić w języku angielskim. Spośród wszystkich chętnych, na podstawie formularza wybrane zostaną 4 osoby, które wraz ze mną dołączą do grona 35 innych RPGowców i pojadą na ponad tydzień na Islandię, aby tworzyć przygody, grać sesje i wziąć udział w konwencie Midgard 2019. Na zgłoszenia czekamy do 30 lipca!

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na ich stronie internetowej: https://www.dragon-legion.com/ i na ich FB: https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wyjazdu, pisz na nasz mail kontaktowy: smgtempus@gmail.com

To co, widzimy się na Islandii?