Tempus ma przyjemność zaprosić na wydarzenie konwentowe Nordsken 2020!

RPGowy wyjazd do Szwecji

W 2020 roku SMG Tempus ma przyjemność zaprosić w imieniu ogólnoeuropejskiego stowarzyszenia graczy i mistrzów gry Dragon Legion na RPGowy wyjazd do Szwecji na konwent Nordsken.

Konwent Nordsken - Szwecja
Konwent Nordsken – Szwecja

Tak jak w przypadku zeszłorocznego wyjazdu na Islandię, to wydarzenie również będzie miało swoją kulminację na konwencie, gdzie uczestnicy wyjazdu będą mieli okazję poprowadzić sesje RPG uczestnikom Nordskenu. Ale przez cały pobyt na północy Szwecji będziemy mieli okazję poznać RPGowców z całej Europy, podszlifować swoje umiejętności angielskiego, jak i mistrzowania, a także dopracować wszelkie szczegóły naszej przygody.

Konwent Nordsken - Szwecja
Konwent Nordsken – Szwecja

Cały wyjazd będzie miał miejsce między 16 a 23 maja 2020, z ewentualnymi dodatkowymi dniami na podróż. Wszelkie pozostałe szczegóły można znaleźć na stronie Dragon Legionu: https://dragon-legion.com/2020-se/. Tam też można wypełnić formularz zgłoszeniowy, łącznie z podaniem streszczenia swojej przygody na konwent Nordsken.

Zapraszamy wszystkich fanów RPGów, graczy i mistrzów gry, którzy są obywatelami Polski w wieku 18-30 lat, biegle posługują się językiem angielskim i chcą przeżyć niesamowitą przygodą w swojej wyobraźni, jednocześnie podróżując po krainie nordyckich mitów, jaką jest Szwecja.

Na zgłoszenia czekamy do końca lutego, następnie w przeciągu miesiąca podejmiemy na ich podstawie decyzje o utworzeniu polskiej grupy.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wyjazdu, pisz na nasz mail kontaktowy: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na ich stronie internetowej: https://www.dragon-legion.com/ i na ich FB: https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Z kolei o samym konwencie Nordsken możecie dowiedzieć się więcej z ich oficjalnej strony: https://nordsken.se/

Zapraszamy na RPG w Szwecji!

Dragon Legion