Back to Top

Tempus zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane przez Dragon Legion

RPGowy wyjazd do Anglii

Już w kwietniu 2022 roku odbędzie się RPGowy wyjazd dla graczy do Kornwalii w Wielkiej Brytanii! W programie sesje gier fabularnych z doświadczonymi mistrzami gry, a także zwiedzanie pięknego angielskiego wybrzeża! Zanurz się z nami w świat Legend Arturiańskich i zagraj w RPG z graczami z całej Europy!

🗓 Data 17-23 kwietnia 2022 (plus dwa dodatkowe dni na podróż). To już za niecały miesiąc!

🎲 Chęć do grania w RPGi wymagana

🇬🇧 Obowiązkowa znajomość j. angielskiego

👥 Limit miejsc: liczba miejsc ograniczona – zgłoszenia tylko za pomocą formularza na stronie Dragon Legion!

❗️Limit wieku: 18-30 (włącznie)

💲 Koszt: 50 euro

Na zgłoszenia czekamy do końca marca soboty włącznie, tj do 26 marca! O akceptacji zgłoszenia powiadomimy na początku kwietnia 27 marca wiadomością wysłaną na mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

DATA WYDARZENIA

Wydarzenie odbędzie się w dniach: 17 kwietnia – 23 kwietnia 2022. Pamiętaj, aby zarezerwować po jednym dniu na podróż przed i po wydarzeniu – zachowaj te dni wolne na ewentualne przeloty i połączenia!

MIEJSCE I ZAKWATEROWANIE

Wydarzenie odbędzie się w Tintagel na atlantyckim wybrzeżu Kornwalii w Anglii. Grupa będzie rozłożona na 2 hostele – Dolphin Hostel oraz the YHA Tintagel. Posiłki będziemy gotować wspólnie. Produkty spożywcze będą dostarczone przez organizatora.

CZY POTRZEBUJĘ MIEĆ DOŚWIADCZENIE Z RPG?

Chociaż trochę doświadczenia pomoże ci szybciej się wdrożyć, zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie grali nigdy w gry fabularne. Prowadzimy warsztaty dla początkujących. Wystarczy odpowiednie nastawienie i chęć spróbowania czegoś nowego. Jeśli jesteś doświadczonym graczem RPG, poprosimy Cię o elastyczność, aby odejść od „normalnej” rutyny gry i spróbować z nami czegoś innego. Będziemy używać systemu kamieni runicznych (Runestone System), który opracowaliśmy na potrzeby naszych RPGowych wyjazdów.

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM?

Wymagamy co najmniej 18 lat i nie więcej niż 30 lat. Ze względu na obecne ograniczenia COVID-19 wymagamy również pełnego zaszczepienia. W wydarzeniu wezmą udział tylko uczestnicy z: Danii, Estonii, Niemiec, Islandii, Włoch, Holandii, Polski, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Wszystkie zgłoszenia zostaną przeanalizowane i ocenione przez organizatorów. Zostaną wybrane najlepsze zgłoszenia i powiadomieni zostaną zarówno przyjęci, jak i odrzuceni kandydaci. Formularz będzie dostępny do momentu zapełnienia wszystkich miejsc, więc zachęcamy do jak najszybszej decyzji.

ZWIEDZANIE I CZAS WOLNY

Podczas wyjazdu spędzimy trochę czasu na świeżym powietrzu, zwiedzając piękne okoliczności fantastycznej przyrody atlantyckiego wybrzeża Kornwalii w Anglii. Wymagamy punktualnego zjawiania się na sesjach RPG (ale nikt nie będzie Cię pilnować), ale poza tym będziemy mieli mnóstwo czasu na relaks i sen. Będziemy mieli również wolny dzień, który możesz wykorzystać na samodzielne zwiedzanie okolicy lub odpoczynek i regenerację sił.

W CENIE WYJAZDU ZAWIERA SIĘ:

  • Przelot na miejsce i z powrotem (może nie być z najbliższego lotniska, ponieważ mamy ograniczony budżet). Dostanie się na lotnisko przed wyjazdem we własnym zakresie.
  • Noclegi w Anglii
  • Jedzenie i napoje
  • Opłaty za wstęp do miejsc, które wspólnie odwiedzamy
  • Transport na terenie Anglii

FINANSOWANIE

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Erasmus+ Unii Europejskiej, który wspiera wymianę międzykulturową młodych ludzi. Dzięki temu pokrywamy większość kosztów podróży i zakwaterowania uczestników.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wydarzenia, pisz na nasz mail kontaktowy: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na: https://www.dragon-legion.com/ i https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Zapraszamy na wspólne RPGowanie w Anglii!

Dragon Legion
Udostępnij
SMG Tempus