Tempus zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane przez Dragon Legion

Przeżyj podróż do starożytnego Rzymu

Mamy dla Was kolejną nie lada okazję dzięki naszej nieustannej współpracy z europejską siecią graczy i MG Dragon Legion. Zapraszamy na warsztaty dla MG do Rzymu! Tym razem na tapet wzięte będą polityczne intrygi toczące się w czasach antycznego Rzymu, kiedy jego Imperium rozciągało się w każdą stronę znanego świata…

🗓 Data: 22 – 28 września 2023

🎲 Chęć do grania i rozwijania swoich umiejętności RPG wymagana!

🇬🇧 Obowiązkowa znajomość j. angielskiego

❗️Limit wieku: 18+

💲 Koszt: 50 euro

👥 Zgłoszenia tylko za pomocą formularza na stronie Dragon Legion! Liczba miejsc ograniczona!

O akceptacji bądź odrzuceniu zgłoszenia powiadomimy wszystkich chętnych drogą mailową.

DATA I MIEJSCE

Wydarzenie odbędzie się w dniach: 22 – 28 września 2023. Pamiętaj, aby zarezerwować po jednym dniu na podróż przed (21 września) i po wydarzeniu (29 września) – zachowaj te dni wolne!

Zatrzymamy się na kempingu niedaleko Rzymu. Będziemy spać w małych domkach w 5 osobowych grupach.

CZY POTRZEBUJĘ MIEĆ JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE?

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia. Będziemy wspólnie prowadzić warsztaty projektowania gier RPG i projektować razem grę osadzoną w starożytnym Rzymie.

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM?

Powinieneś mieć co najmniej 18 lat. Akceptujemy tylko uczestników z: Danii, Niemiec, Grecji, Islandii, Włoch, Holandii i Polski. Każdy wniosek zostanie przeanalizowany i oceniony przez zespół koordynujący. Zostaną wybrane najlepsze wnioski, a zarówno zaakceptowani, jak i odrzuceni kandydaci zostaną powiadomieni drogą mailową. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do momentu zapełnienia wszystkich miejsc, więc wcześniejsze zgłoszenia zapewniają przewagę.

W CENIE WYJAZDU ZAWIERA SIĘ:

  • Przelot na miejsce i z powrotem (z powodu ograniczonego budżetu może to być oddalone lotnisko). Dostanie się na lotnisko przed wyjazdem we własnym zakresie.
  • Noclegi we Włoszech
  • Jedzenie i napoje
  • Opłaty za wstęp do miejsc, które wspólnie odwiedzamy
  • Transport na terenie Włoch

FINANSOWANIE

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Erasmus+ Unii Europejskiej, który wspiera wymianę międzykulturową młodych ludzi. Dzięki temu pokrywamy większość kosztów podróży i zakwaterowania uczestników.


Polecamy zapoznać się z relacjami z podobnych wyjazdów organizowanych przez Dragon Legion, aby lepiej zrozumieć, na czym polega wspaniałość tych wydarzeń.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wydarzenia, pisz na: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na: https://www.dragon-legion.com/ i https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Zapraszamy do snucia politycznych intryg w antycznym Rzymie!

Dragon Legion