Tempus zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane przez Dragon Legion

Odwiedź targi gier planszowych Essen Spiel ’22 w Niemczech

Wyjazd to wydarzenie konwentowe organizowane przez Dragon Legion. W jego trakcie zagramy w gry planszowe w międzynarodowej ekipie, pracując w grupach będziemy projektować planszówki i tworzyć ich prototypy, a także testować dzieła innych grup. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia wezmą udział w największych na świecie targach gier planszowych Essen Spiel (6-9 października). Podczas targów Dragon Legion wystawi swoje stoisko, na którym prezentować będziemy gry odwiedzającym.

🗓 Data: 3 – 10 października 2022

🎲 Chęć poznania nowych gier planszowych i wzięcia udziału w warsztatach ich tworzenia

🇬🇧 Obowiązkowa znajomość j. angielskiego

❗️Limit wieku: 18-30

💲 Koszt: 50 euro

👥 Zgłoszenia tylko za pomocą formularza na stronie Dragon Legion! Liczba miejsc ograniczona!

O akceptacji bądź odrzuceniu zgłoszenia powiadomimy wszystkich chętnych drogą mailową.

DATA I MIEJSCE

Wydarzenie odbędzie się w dniach: 4 – 9 października 2022. Pamiętaj, aby zarezerwować po jednym dniu na podróż przed (3 października) i po wydarzeniu (10 października) – zachowaj te dni wolne!

Impreza odbędzie się na obozie wakacyjnym w Wamel. Na targi będziemy podróżować do Essen i z powrotem.

CZY POTRZEBUJĘ MIEĆ JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE?

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia. Będziemy wspólnie prowadzić warsztaty projektowania gier planszowych i projektować razem gry. W tym roku stawiamy na konkretne gatunki gier i mamy nadzieję, że uda nam się opublikować najlepsze rezultaty.

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM?

Powinieneś mieć co najmniej 18 lat i nie więcej niż 30 lat. Akceptujemy tylko uczestników z: Belgii, Czech, Estonii, Niemiec, Islandii, Włoch, Holandii, Polski, Hiszpanii i Szwecji. Wszystkie wnioski zostaną przeanalizowane i ocenione przez zespół koordynujący. Zostaną wybrane najlepsze wnioski, a zarówno zaakceptowani, jak i odrzuceni kandydaci zostaną powiadomieni drogą mailową. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do momentu zapełnienia wszystkich miejsc, więc wcześniejsze zgłoszenia zapewniają przewagę.

W CENIE WYJAZDU ZAWIERA SIĘ:

  • Przelot na miejsce i z powrotem (z powodu ograniczonego budżetu może to być oddalone lotnisko). Dostanie się na lotnisko przed wyjazdem we własnym zakresie.
  • Noclegi w Niemczech
  • Jedzenie i napoje
  • Opłaty za wstęp do miejsc, które wspólnie odwiedzamy
  • Transport na terenie Niemiec

FINANSOWANIE

Wydarzenie jest współfinansowane przez program Erasmus+ Unii Europejskiej, który wspiera wymianę międzykulturową młodych ludzi. Dzięki temu pokrywamy większość kosztów podróży i zakwaterowania uczestników.


Polecamy zapoznać się z relacjami z podobnych wyjazdów organizowanych przez Dragon Legion, aby lepiej zrozumieć, na czym polega wspaniałość tych wydarzeń.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczącego tego wydarzenia, pisz na: smgtempus@gmail.com

Dowiedz się więcej na temat Dragon Legion na: https://www.dragon-legion.com/ i https://www.facebook.com/dragonlegionnetwork/

Zapraszamy na wspólne granie w planszówki!

Dragon Legion

Zdjęcie w tle na licencji CC2.0, oryginał, autor Marco Verch