Krótka relacja z Pyrkonu 2019

Ostatni weekend (26-28 kwietnia 2019) spora część populacji fanów fantastyki spędziła na Pyrkonie w Poznaniu. Na konwencie nie zabrakło również reprezentacji SMG Tempus, a także uczestników obozów RPG Caerbannog.

W sobotę o godzinie 12:00 urządziliśmy sobie mały meet-up, na którym pojawili się MG Dragon, Edi, Kempiak i Marcin, przybyło także kilkunastu uczestników. W trakcie Pyrkonu mogliście też spotkać przemierzających hale MG Patrycję, Dzikiego, Zachę i Hobbita. Pogadaliśmy chwilę o obozach, zarówno tych przeszłych, jak i nadchodzących w tym roku, cyknęliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie (choć nie ze wszystkimi, którzy się zjawili) i rozeszliśmy w swoją stronę, dalej cieszyć się konwentem.

Tegoroczny Pyrkon należy uznać za bardzo udany, i choć pogoda wahała się od roztapiających ludzi upałów, do zimnego, zaganiającego pod dachy deszczu (na szczęście na sam koniec), to myślę, że każdy przybyły znalazł coś dla siebie i był zadowolony. Tempus na pewno pojawi się na konwencie ponownie za rok, także do zobaczenia!