Nowa strona systemu Caerbannog!

Witamy serdecznie na nowej stronie systemu! Znajdziecie tutaj wszelkie najnowsze informacje na temat świat Caerbannog, zbliżających się obozów i wydarzeń, w których udział bierze SMG Tempus.

W chwili, gdy piszę te słowa, nasza tegoroczna kadra szykuje się do spotkania przedobozowego, na którym będziemy przygotowywać dla was fabułę, Kościej projektuje waszą tegoroczną koszulkę obozową, a rezerwację na tegoroczne turnusy trwają już od ładnych paru miesięcy.

Niedawno dołączyła do nas czwórka nowych MG, którzy będą jechać w tym roku na swoje pierwsze obozy jako kadra. Wraz z nimi pracuję obecnie nad wielką aktualizacją mechaniki, która skupiać się będzie na zwiększeniu opcji dostępnych dla waszych postaci – nowe tła, zdolności i zastosowania dla umiejętności, a także kilka ważnych podsystemów, których brakowało w poprzednich wersjach systemu.

Także zachęcam serdecznie do dodania strony Caerbannog do zakładek i zaglądania na nią regularnie – będziemy tutaj publikować najnowsze aktualizacje mechaniki. Postępy prac możecie też śledzić na naszym profilu na FB, gdzie będziemy wrzucać małe fragmenty nowej mechaniki, abyście wiedzieli, na co możecie liczyć podczas tegorocznych obozów.

Tymczasem do rozpoczęcia się pierwszego turnusu naszego SIÓDMEGO już sezonu obozów zostały już niecałe trzy miesiące! Czas zacząć myśleć o swojej postaci, umawiać się z kolegami i koleżankami na wspólny wyjazd i planować skład drużyny.

Zapraszam serdecznie!